Slavnostní vyřazení absolventů Akademie firemního nákupu

Napsal(a) Ing. Karel Otýs
Slavnostní vyřazení absolventů Akademie firemního nákupu

Další firemní tým dokončil koncem března naší Akademii firemního nákupu.

Tentokrát 7-denní.

Název vzdělávacího programu je stejný, ale obsah i forma je pokaždé jiný. Vždy přizpůsobený cílům a potřebám zadavatele, které při přípravě akce pečlivě analyzujeme.

Hlavní témata byla tentokrát interní komunikace nákupu, tvorba komoditních strategií a vyjednávací dovednosti. Přidali jsme také praktické znalosti a zkušenosti v dosahování úspor a zařadili nový blok Ekonomika pro nákupčí a právo a smluvní vztahy, na který jsme získali až nečekaně pozitivní reakce. Vhodnou volbou se také ukázalo zařazení hosta – úspěšného šéfa nákupu, který účastníkům ukázal, jak to dělá on. Jmenovat nebudu, ale byl to jeden z nejlepších a nejvýše postavených manažerů nákupu u nás. A máme jeho příslib, že i při jeho velké časové vytíženosti s ním můžeme počítat i příště.

Blahopřejeme osmi novým, skutečně profesionálním nákupčím, kteří se od teď pyšní diplomem z naší Akademie firemního nákupu.

Dalšími můžete být i Vy a Váš tým. Stačí se nám ozvat. A připravíme pro vás program přesně na míru, jako již mnoha týmům před vámi. Program profesionální, moderní, pestrý, praktický a hlavně náročný, který z vás udělá skutečné profesionály ve firemním nákupu.

Inspiraci můžete najít v katalogu kurzů pro nákupčí a B2B obchodníky.

 

 

 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.