Pomáháme firemnímu nákupu

Napsal(a) Ing. Karel Otýs
Pomahame_firemnimu_nakupu

Jsme poctěni, že se na nás firmy obrací i při hledání kandidáta v oblasti nákupu. V lednu jsme pomohli najít dva šéfy nákupu a jednoho nákupčího pro velké strojírenské firmy. Dvojnásob nás těší, že vzdělání absolvované u nás dává kandidátům náskok před ostatními.

Jsme vnímáni jako experti na firemní nákup. Proto se na nás čas od času obrátí firmy se žádostmi o spolupráci při hledání vhodného kandidáta na nákupčího či šéfa nákupu. Jsme tím poctěni a vždy se snažíme pomoci. Bereme to jako službu pro zdravý rozvoj nákupní komunity.


V měsíci lednu jsme pomohli najít dva šéfy nákupu a jednoho nákupčího pro velké strojírenské firmy a u jedné z nich na poslední chvíli zabránili přijetí nevhodného kandidáta.

Pro úplnost jen připomínáme, že nás potěšilo, že vzdělání absolvované u nás dává kandidátům náskok před ostatními a je chápáno jako důkaz profesní kvality daného kandidáta. To potěší. Když o vás budeme vědět a budete mít vzdělání od nás, posiluje to vaše šance pracovním trhu. Ideální je mít od nás Akademii firemního nákupu.


Je přirozené, že v případě oslovení hledáme především mezi těmi, které dobře známe a můžeme se za jejich osobnost i odbornost zaručit.

Akademie firemního nákupu

začíná 2.dubna 2019 v Praze

 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.