Co by měl číst nákupčí - doporučujeme vám zajímavé knihy

Napsal(a) Ing. Karel Otýs
Co_by_mel_cist_nakupci

Čas od času se hodí zvednout oči od nabídek a začíst se do dobré knihy.

Doporučujeme:  Vyjednejte nemožné - Deepak Malhotra.

Podtitul: "Vyřešte zdánlivě neřešitelné problémy a konflikty bez peněz a použití síly"

 

 


Chceme vám, nákupčím, pomoci s osobním rozvojem doporučením zajímavým knih, které budeme postupně zveřejňovat.

Kromě nabídek dodavatelů, směrnic, požadavků interních klientů, e-mailů svých šéfů i dodavatelů by se měl každý nákupčí průběžně vzdělávat a rozvíjet četbou odborných knih a knih osobního rozvoje. Jenže knih tvářících se jako přínosné je na trhu mnoho, ale řada z nich se přetvařuje a pod lákavým obalem je obsah, pro který je škoda ztrácet čas i peníze.


Proto Vám pomůžeme s výběrem. V každém čísle našeho Amplionu (k jeho odběru se můžete přihlásit zde) přineseme jeden zajímavý tip na knihu, který Vás může posunout profesně, odborně i osobně dále. Mnohdy jsou to knihy, které nemají masivní propagaci a zůstávají tak trochu zapomenuty a je to velká škoda pro ně i pro čtenáře.


Začínáme knihou, jejíž název připomíná současné úkoly nákupu při vyjednávání s dodavateli v době silného ekonomického růstu, kdy síla dodavatelů je mnohdy opravdu velká. Kniha se jmenuje příznačně „Vyjednejte nemožné“. Napsal ji Deepak Malhotra a kniha má podtitul „ Vyřešte zdánlivě neřešitelné problémy a konflikty bez peněz a použití síly“. Autor je přesvědčen, že i ta nesložitější vyjednávání, u kterých situace vypadá beznadějně, mají své řešení. Jen je třeba vědět jak na ně. A protože náš názor na vyjednávání, a to jak v nákupu, tak B2B obchodu, je shodný s autorovým, doporučujeme tuto knihu. Čerpá z fascinujících příběhů lidí, kteří dokázali vyjednat zdánlivě nemožné a nacházeli na první pohled v bezvýchodné situaci.


Jedna z nejlepších knih o vyjednávání jakou jsme měli možnost číst.

 

Odkaz na databázi knih zde.

 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.