Procurement forum v novém hávu

Napsal(a) Ing. Karel Otýs
Procurement_forum

Akce pro nákup, kterou stojí za to navštívit. Nový tým, nový koncept, nový začátek. Garantujeme kvalitu a odbornost programu. Po několika letech ji zase můžeme doporučit!

Tradiční nákupní konference prochází v letošním roce novým začátkem. Nový koncept, nový tým, nový garant programu.

Koná se 16. 4. 2019 v budově ČNB v Praze.

 

Proč stojí za to se jí zúčastnit:

Akce se zbavila placených vystoupení, v řadě případů prvoplánově reklamních. Program a vystupující jsou vybíráni nyní jen na základě odborné úrovně. Amplio se aktivně podílí na výběru vystupujících i témat a garantujeme kvalitu.

Forum se stalo součástí CFO congressu – setkání finančních ředitelů. CFO je jeden z nejdůležitějších partnerů pro nákup a spojení obou akcí je proto vcelku logické. Rozhodně je to ku prospěchu budování pozice nákupu.

Akce je v letošním roce půldenní, zařazena do odpoledního programu. Obsahuje 4 vystoupení, která skutečně reprezentují klíčová témata firemního nákupu. Odpolední formát Vám umožní ji lépe zařadit do svého pracovního programu.

Cena akce je 2 900,- Kč. Proti běžným cenám konferencí je to skvělý poměr ceny a kvality. V předsálí a při networkingu máte možnost diskutovat s kolegy, ale také se potkat s účastníky CFO congressu, vašimi klíčovými partnery ve firmě.

Akci bude moderovat jednatel Amplio, Karel Otýs. Odborník na firemní nákup se zkušenostmi s moderováním a lektorováním zaručuje kvalitu a kompetenci moderování i dotazů.

Amplio spojuje přínos konference se svými vzdělávacími programy. Pokud se rozhodnete registrovat na Procurement forum a zároveň na naši Akademii firemního nákupu do 20. 3. 2019, refunduje vám Amplio plnou cenu vstupu na konferenci ve výši 2 900,- Kč. To je zcela mimořádná příležitost, kterou chceme podpořit nové Procurement forum, protože jinak, kromě standartních slev za počet účastníků, žádná cenová zvýhodnění v Ampliu nikdy neposkytujeme. Místo 24 900,- Kč tak zaplatíte za celou 5-ti denní Akademii jen 22 000,- Kč.

Akademie firemního nákupu

začíná 27. 3. 2019 v Praze
 

Program akce naleznete zde.

 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.