Umění pracovat s cenou a požadavky na úspory bude teď alfou a omegou práce obchodníků. Už teď nákupčí firem požadují úspory a to je teprve začátek. Hlavní tlak vypukne na podzim. Bude to něco tak obrovsky rozdílného než jste doposud zažili. To, co jste dosud považovali za těžké, se Vám po podzimu bude zdát jako procházka růžovou zahradou. A srovnání s minulou krizí? 2 x horší, 5 x horší? Možná ještě více.

Nejvíce budete potřebovat znalost cenotvorby nákupu, a umět pracovat s cenou a požadavky na úspory. Nepomohou řeči o tom, že důležitá je kvalita a ne cena a levné je blbé i. A že nebudete o ceně jednat. Budette muset. 

Zapomeňte na to, co bylo v posledních 8 letech. Nic z toho neplatí. Jízda po tobogánu začíná. Budete muset tomu čelit každý den. S tím co Vás naučím, to zvládnete.

Není na co čekat. Na podzim musíte být nachystaní. Takže se uvidíme již 20. 8. 2020. Ať jste v září připraveni.

Datum konání 20-08-2020 9:00
Konec 20-08-2020 16:00
Kapacita 16
Cena pro jednotlivce 4800,- Kč Nejsem plátce DPH

Obchodníky a dodavatele čeká ve vyjednávání to nejtěžší, co dosud poznali. Jednání, kde bude ze strany firemního nákupu obrovský tlak na cenu a úspory. Tlak jaký tu ještě nebyl. Ani v minulé krizi. Ta byla výrazně slabší a nákupčí ještě nebyli tak profesionalizovaní a tak zdatní vyjednavači.

Zakázek je málo a bude ještě méně. Bude o ně boj. A to logicky povede k požadavkům na úspory a další ústupky. Nevyhnete se tomu. Nikdo se tomu nevyhne.

Bude to pořádný mazec. Vím to, sám jsem jako šéf nákupu vedl v minulé krizi stovky jednání.

Nebudu Vás učit podle nějaké knihy, nebudu Vás učit teorie, které dávno neplatí. Budu Vás učit to co opravdu funguje v praxi a mám to vyzkoušené.

A jestli Vám někdo tvrdí, že je jedno, zda jednáte o mzdě, o prodeji nemovitosti, o prodeji katalogových produktů nebo investicích, že to je jedno a na vše platí stejné obecné principy vyjednávání. Nebo že jedno zda jednáte s nákupčím nebo někým jiným z firmy. Neposlouchejte ho. Zjevně o jednání s nákupčími nic neví. Já ano.

Po dvou dnech odejdete silnější, sebevědomější, a připraveni na ta nejtěžší jednání s různými typy firem a nákupčích. To Vám zaručuji.

Datum konání 03-09-2020 9:00
Konec 04-09-2020 16:00
Kapacita 10
Cena pro jednotlivce 11800,- Kč Nejsem plátce DPH

Zde se dozvíte vše o tréninku. Proč vznikl, jaká je situace v nákupu, proč byste měli přijít, obsah. A pak také co vše je v ceně a kolik trénink stojí.

Čeká nás těžká a vleklá ekonomická krize. Mnohem větší než byla v roce 2009. Přišla rychleji, skokově. Během několika měsíců je vše v ekonomice jinak.

Firmy a jejich nákupy čekají těžká vyjednávání. Na jedné straně vyjednávání lepších nákupních podmínek a vytěžení maxima ze změněné ekonomické situace. A dosažení co největších úspor. Na straně druhé se některé obory téměř zhroutily, což může vyvolat problémy se zajištěním dodávek pro výrobu. Taková jednání snad budou ještě těžší. Nepůjde o náklady, půjde o schopnost vyrábět.

Nakupující čekají obtížná vyjednávání. Taková, jaká mnozí nezažili. Na výsledcích vyjednávání bude záviset mnohdy přežití firmy v ekonomické krizi, jakou jsme ještě nepoznali.

Vyjednávání, která nákup čekají, si vyžadují nasazení odhodlání, sebejistotu, znalost trhu, odvahu a rozhodnost a přesvědčivost více než kdy v minulosti. A k tomu stávající dovednosti doplnit zcela novou sadu vyjednávacích dovedností.

To co jsme doposud nazývali vyjednávání, byla ve srovnání s tím, co nás čeká, jen hra. Příprava musí být mnohem důkladnější.

Trénink Vyjednávání s dodavateli v době krize Vás na tato vyjednávání připraví.

Datum konání 16-09-2020 9:00
Konec 17-09-2020 16:30
Kapacita 10
Cena pro jednotlivce 9600,- Kč Nejsem plátce DPH

Praktický intenzivní trénink přesvědčivé obchodní prezentance pro omezený počet 5 účastníků.

Prezentace novému zákazníkovi, prezentace nabídky do tendru, představení firmy, první schůzka. To jsou všechno situace, kdy na prvních pár minutách záleží, zda získáte pozornost zákazníka, zda se odlišíte, zda Vás bude poslouchat. Zda s Vámi bude vyjednávat, pošle Vám poptávku, uzevře smlouvu. Mohou rozhodnout, nebo také můžete vše ztratit hned na začátku.

Během prezentace čelíte náročným situacím. Otázky, námitky, útoky, shazování, srovnávání s konkurencí, ignoranci, okázalému nezájmu. Se vším si musíte poradit. Je to jen na Vás.

Teď v krizi je to o dost ostřejší. 

Zákazník takových prezentací slyšel desítky, možná stovky, možná jste ten den již několikátí. Jak je má rozlišit? Proč ho má zaujmout zrovna Vaše? Proč by zrovna Vás měl poslouchat nebo s Vámi dokonce spolupracovat? Jak se odlišíte. 

Většinou slyší samé fráze a stejné výhody a argumenty. Málokdy užitek.  Jak má pak najít odpověď na otázku, proč zrovna s Vámi? Mnohdy se nezeptá, ale tu otázku má vždycky v hlavě a hledá na ní odpověď. 

Ať už se jedná o vystoupení před jedním nebo více zástupci zákazníka, tak na dojmu zákazníka z prezentace záleží další úspěšnost obchodu. Dovednost obchodní prezentace je tedy pro každého obchodníka klíčová. Přijďte se stát mistry obchodní prezentace a zvyšte zájem firemních zákazníků o Vaše produkty a služby.

Dvoudenní trénink. Pro max 5 účastníků. 90 % trénink a praxe. Každý bude mít prezentaci na začátku a pak na konci. Abyste viděli ten rozdíl. Odnesete si videa a spoustu poznámek a tipů pro své prezentace. 

Sám jsem takových prezentací viděl stovky. Vím co chtějí zákazníci slyšet. Načím Vás to. Říkají o mně, že jsem náročný, že vystavuji klienty situacím, které ještě nezažili. Skvěle. Pak Vás v praxi nic nepřekvapí a budete připraveni. Podle hesla, očekávám nejlepší, ale připravuji se na nejhorší. Celý svůj obchodní život se tím řídím. 

 

Datum konání 06-10-2020 9:00
Konec 07-10-2020 16:00
Kapacita 5
Cena pro jednotlivce 19000,- Kč Nejsem plátce DPH

Během jednoho dne získáte to nejlepší praktické know-how pro dosahování nákupních úspor.

Dostanete tipy, triky a postupy pro optimalizaci nejen cen, ale také všech nákladů, které nákup svou činností ovlivnuje.

Naučíte se jak zapojit do programu úspor profese a útvary, které tvoří pro nákup zadání a tak přímo ovlivnují jeho možnosti na trhu dodavatelů.

Datum konání 13-10-2020 9:00
Konec 13-10-2020 16:00
Kapacita 10
Cena pro jednotlivce 4 800 Kč

Současný nákup prožívá obrovský posun vpřed v oblasti strategie nákupních kategorií. Je to doba komplexity a zapojení všech účastníků nákupního procesu do tvorby strategie nákupu. Od průzkumu trhu, plánování, přes před nákupní část, kritéria výběru, managemant dodavatelů, až po vlastní realizaci a definice příležitostí pro další rozvoj kategorie. Vše zmapované, zdokumentované a pravidelně aktualizované.

Dokumentovaná znalost. Největší bohatství nákupu ve firmě a jeho klíčový přínosd pro firmu.. Poklad, který dosud zůstával nevyzvednut, je teď vytěžitelný.

Vyvinul jsem a v praxi úspěšně ověřil vlastní metodiku o třinácti krocích, která je přizpůsobitelná a využitelná pro každou firmu.Přijďte na jeden velmi intenzivní den, na jehož konci bude každý účastník schopen sestavovat komoditní strategie jakékoliv nákupní kategorie a připravit tak pole pro maximální vytěžení možností dodavatelského trhu a know how všech útvarů podílejeícíh se na nákupním procesu, pro skutečné potřeby firmy.

Datum konání 03-11-2020 9:00
Konec 03-11-2020 16:00
Kapacita 10
Cena pro jednotlivce 4 800 Kč
 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.
Invalid Input