Zde se dozvíte vše o tréninku. Proč vznikl, jaká je situace v nákupu, proč byste měli přijít, obsah. A pak také co vše je v ceně a kolik trénink stojí.

Čeká nás těžká a vleklá ekonomická krize. Mnohem větší než byla v roce 2009. Přišla rychleji, skokově. Během několika měsíců je vše v ekonomice jinak.

Firmy a jejich nákupy čekají těžká vyjednávání. Na jedné straně vyjednávání lepších nákupních podmínek a vytěžení maxima ze změněné ekonomické situace. A dosažení co největších úspor. Na straně druhé se některé obory téměř zhroutily, což může vyvolat problémy se zajištěním dodávek pro výrobu. Taková jednání snad budou ještě těžší. Nepůjde o náklady, půjde o schopnost vyrábět.

Nakupující čekají obtížná vyjednávání. Taková, jaká mnozí nezažili. Na výsledcích vyjednávání bude záviset mnohdy přežití firmy v ekonomické krizi, jakou jsme ještě nepoznali.

Vyjednávání, která nákup čekají, si vyžadují nasazení odhodlání, sebejistotu, znalost trhu, odvahu a rozhodnost a přesvědčivost více než kdy v minulosti. A k tomu stávající dovednosti doplnit zcela novou sadu vyjednávacích dovedností.

To co jsme doposud nazývali vyjednávání, byla ve srovnání s tím, co nás čeká, jen hra. Příprava musí být mnohem důkladnější.

Trénink Vyjednávání s dodavateli v době krize Vás na tato vyjednávání připraví.

Datum konání 16-09-2020 9:00
Konec 17-09-2020 16:30
Kapacita 10
Cena pro jednotlivce 9600,- Kč Nejsem plátce DPH

Během jednoho dne získáte to nejlepší praktické know-how pro dosahování nákupních úspor.

Dostanete tipy, triky a postupy pro optimalizaci nejen cen, ale také všech nákladů, které nákup svou činností ovlivnuje.

Naučíte se jak zapojit do programu úspor profese a útvary, které tvoří pro nákup zadání a tak přímo ovlivnují jeho možnosti na trhu dodavatelů.

Datum konání 13-10-2020 9:00
Konec 13-10-2020 16:00
Kapacita 10
Cena pro jednotlivce 4 800 Kč

Současný nákup prožívá obrovský posun vpřed v oblasti strategie nákupních kategorií. Je to doba komplexity a zapojení všech účastníků nákupního procesu do tvorby strategie nákupu. Od průzkumu trhu, plánování, přes před nákupní část, kritéria výběru, managemant dodavatelů, až po vlastní realizaci a definice příležitostí pro další rozvoj kategorie. Vše zmapované, zdokumentované a pravidelně aktualizované.

Dokumentovaná znalost. Největší bohatství nákupu ve firmě a jeho klíčový přínosd pro firmu.. Poklad, který dosud zůstával nevyzvednut, je teď vytěžitelný.

Vyvinul jsem a v praxi úspěšně ověřil vlastní metodiku o třinácti krocích, která je přizpůsobitelná a využitelná pro každou firmu.Přijďte na jeden velmi intenzivní den, na jehož konci bude každý účastník schopen sestavovat komoditní strategie jakékoliv nákupní kategorie a připravit tak pole pro maximální vytěžení možností dodavatelského trhu a know how všech útvarů podílejeícíh se na nákupním procesu, pro skutečné potřeby firmy.

Datum konání 03-11-2020 9:00
Konec 03-11-2020 16:00
Kapacita 10
Cena pro jednotlivce 4 800 Kč
 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.
Invalid Input