Zde během několika dnů naleznete inspirativní nabídku úspěšných firemních vzdělávacích programů. 

Firemní vzdělávací programy realizujeme ve všech oblastech, které jsou obsahem našich otevřených kurzů.

Formy vzdělávacích programů mohou být od jednodenních kurzů až po dlouhodobé vzdělávací programy. Od kurzů, seminářů, školení až po tréninky a praktické workshopy.

Velkou pozornost věnujeme analýze Vaší situace, zjištění očekávání zadavatele, managementu i účastníků.

Spolupracujeme výhradně s odborníky s vlastní prokazatelně úspěšnou praxí v daném oboru. Proto naše firemní zdělávání bude zaměřeno vždy velmi prakticky na řešení Vašich situací. Mnohdy kurzy připomínají spíše intenzivní workshopy, na nichž vznikají unikátní řešení.

Naše společná práce začíná již před konáním kurzu a pokračuje i po něm. Před naší společnou akcí máme připraveny  dotazníky a soubory otázek, které nám umožňují Vás poznat a připravit pro Vás vzdělávací mix přesně na míru Vašich potřeb. Po skončení kurzu pro Vás připravujeme podrobnou závěrečnou zprávu, kde je shrnut nejen průběh kurzu, ale hlavně je plná našich doporučení pro další práci a rozvoj.

Na firemních kurzech pracujeme výhradně s Vašimi situacemi, nepoužíváme žádné obecné případové studie. Pro nás je to náročnější práce, ale pro Vás zásadně stoupá užitek.

Realizujeme programy od jednodenních kurzů až po vzdělávací cykly. Nejdelším cyklem zatím byla osmidenní vzdělávací akademie pro nákupčí a devítidenní vzdělávací akademie pro B2B obchodníky.

V případě zájmu pro Vás zpracujeme nezávaznou nabídku. Spojení na nás naleznete v levém dolním rohu webových stránek.

 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.
Invalid Input