Umění pracovat s cenou a požadavky na úspory bude teď alfou a omegou práce obchodníků. Už teď nákupčí firem požadují úspory a to je teprve začátek. Hlavní tlak vypukne na podzim. Bude to něco tak obrovsky rozdílného než jste doposud zažili. To, co jste dosud považovali za těžké, se Vám po podzimu bude zdát jako procházka růžovou zahradou. A srovnání s minulou krizí? 2 x horší, 5 x horší? Možná ještě více.

Nejvíce budete potřebovat znalost cenotvorby nákupu, a umět pracovat s cenou a požadavky na úspory. Nepomohou řeči o tom, že důležitá je kvalita a ne cena a levné je blbé i. A že nebudete o ceně jednat. Budette muset. 

Zapomeňte na to, co bylo v posledních 8 letech. Nic z toho neplatí. Jízda po tobogánu začíná. Budete muset tomu čelit každý den. S tím co Vás naučím, to zvládnete.

Není na co čekat. Na podzim musíte být nachystaní. Takže se uvidíme již 20. 8. 2020. Ať jste v září připraveni.

Datum konání 20-08-2020 9:00
Konec 20-08-2020 16:00
Kapacita 16
Cena pro jednotlivce 4800,- Kč Nejsem plátce DPH

Obchodníky a dodavatele čeká ve vyjednávání to nejtěžší, co dosud poznali. Jednání, kde bude ze strany firemního nákupu obrovský tlak na cenu a úspory. Tlak jaký tu ještě nebyl. Ani v minulé krizi. Ta byla výrazně slabší a nákupčí ještě nebyli tak profesionalizovaní a tak zdatní vyjednavači.

Zakázek je málo a bude ještě méně. Bude o ně boj. A to logicky povede k požadavkům na úspory a další ústupky. Nevyhnete se tomu. Nikdo se tomu nevyhne.

Bude to pořádný mazec. Vím to, sám jsem jako šéf nákupu vedl v minulé krizi stovky jednání.

Nebudu Vás učit podle nějaké knihy, nebudu Vás učit teorie, které dávno neplatí. Budu Vás učit to co opravdu funguje v praxi a mám to vyzkoušené.

A jestli Vám někdo tvrdí, že je jedno, zda jednáte o mzdě, o prodeji nemovitosti, o prodeji katalogových produktů nebo investicích, že to je jedno a na vše platí stejné obecné principy vyjednávání. Nebo že jedno zda jednáte s nákupčím nebo někým jiným z firmy. Neposlouchejte ho. Zjevně o jednání s nákupčími nic neví. Já ano.

Po dvou dnech odejdete silnější, sebevědomější, a připraveni na ta nejtěžší jednání s různými typy firem a nákupčích. To Vám zaručuji.

Datum konání 03-09-2020 9:00
Konec 04-09-2020 16:00
Kapacita 10
Cena pro jednotlivce 11800,- Kč Nejsem plátce DPH

Praktický intenzivní trénink přesvědčivé obchodní prezentance pro omezený počet 5 účastníků.

Prezentace novému zákazníkovi, prezentace nabídky do tendru, představení firmy, první schůzka. To jsou všechno situace, kdy na prvních pár minutách záleží, zda získáte pozornost zákazníka, zda se odlišíte, zda Vás bude poslouchat. Zda s Vámi bude vyjednávat, pošle Vám poptávku, uzevře smlouvu. Mohou rozhodnout, nebo také můžete vše ztratit hned na začátku.

Během prezentace čelíte náročným situacím. Otázky, námitky, útoky, shazování, srovnávání s konkurencí, ignoranci, okázalému nezájmu. Se vším si musíte poradit. Je to jen na Vás.

Teď v krizi je to o dost ostřejší. 

Zákazník takových prezentací slyšel desítky, možná stovky, možná jste ten den již několikátí. Jak je má rozlišit? Proč ho má zaujmout zrovna Vaše? Proč by zrovna Vás měl poslouchat nebo s Vámi dokonce spolupracovat? Jak se odlišíte. 

Většinou slyší samé fráze a stejné výhody a argumenty. Málokdy užitek.  Jak má pak najít odpověď na otázku, proč zrovna s Vámi? Mnohdy se nezeptá, ale tu otázku má vždycky v hlavě a hledá na ní odpověď. 

Ať už se jedná o vystoupení před jedním nebo více zástupci zákazníka, tak na dojmu zákazníka z prezentace záleží další úspěšnost obchodu. Dovednost obchodní prezentace je tedy pro každého obchodníka klíčová. Přijďte se stát mistry obchodní prezentace a zvyšte zájem firemních zákazníků o Vaše produkty a služby.

Dvoudenní trénink. Pro max 5 účastníků. 90 % trénink a praxe. Každý bude mít prezentaci na začátku a pak na konci. Abyste viděli ten rozdíl. Odnesete si videa a spoustu poznámek a tipů pro své prezentace. 

Sám jsem takových prezentací viděl stovky. Vím co chtějí zákazníci slyšet. Načím Vás to. Říkají o mně, že jsem náročný, že vystavuji klienty situacím, které ještě nezažili. Skvěle. Pak Vás v praxi nic nepřekvapí a budete připraveni. Podle hesla, očekávám nejlepší, ale připravuji se na nejhorší. Celý svůj obchodní život se tím řídím. 

 

Datum konání 06-10-2020 9:00
Konec 07-10-2020 16:00
Kapacita 5
Cena pro jednotlivce 19000,- Kč Nejsem plátce DPH
 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.
Invalid Input