Exkluzivní trénink pro maximálně 5 nákupních vyjednavačů, kteří snesou náročné zacházení, intenzivní tempo, velmi otevřenou zpětnou vazbu, chtějí se skokově zlepšit a být připraveni na vyjednávání v krizi. Každý z Vás projde náročným  tréninkem, rozebereme Vaší přípravu i jednání a odejdete s Vaším osobním know how pro krizová vyjednávání.

Jak vést dodavatele při hledání úspory a neohrozit dodávky. 

Jak jednat s dodavateli v podmínkách neodostatku kapacit. 

Jak maximálně využít v jednání možnosti trhu, které se s krizí otevírají

Žádná teorie, žádný výklad, jen náročný trénink.  Čtení pouček, kterých je teď všude mraky Vám teď nepomůže.

Tohle je cesta. Intenzivní trénink od zkušeného vyjednavače, který takové situace zažil a úspěšně v nich vyjednával.

20 let zkušeností s vyjednáváním v nákupu. Desítky tréninků. 

Stovky vyjednávání v krizi s tlakem v zádech, aby se výroba nezastavila. S požadavkem na úspory od managementu. Na trhu, kde je třeba se rychle zorientovat a dostat z něj maximum. Pokud možno dříve než ostatní.

Z vlastní praxe Vás mohu ujistit, že rychlost je zde nanejvýš důležitá.

Spolehněte se , že Vás připravím. 

Co natrénujeme, druhý den hned použijete a rozdíl určitě poznáte. 

Tahle investice se vrátí při prvním jednání. 

Datum konání 16-09-2020
Konec 17-09-2020
Kapacita 5
Cena pro jednotlivce 19000,-, nejsem plátce DPH

Praktický intenzivní trénink přesvědčivé obchodní prezentance pro omezený počet 5 účastníků.

Prezentace novému zákazníkovi, prezentace nabídky do tendru, představení firmy, první schůzka. To jsou všechno situace, kdy na prvních pár minutách záleží, zda získáte pozornost zákazníka, zda se odlišíte, zda Vás bude poslouchat. Zda s Vámi bude vyjednávat, pošle Vám poptávku, uzevře smlouvu. Mohou rozhodnout, nebo také můžete vše ztratit hned na začátku.

Během prezentace čelíte náročným situacím. Otázky, námitky, útoky, shazování, srovnávání s konkurencí, ignoranci, okázalému nezájmu. Se vším si musíte poradit. Je to jen na Vás.

Teď v krizi je to o dost ostřejší. 

Zákazník takových prezentací slyšel desítky, možná stovky, možná jste ten den již několikátí. Jak je má rozlišit? Proč ho má zaujmout zrovna Vaše? Proč by zrovna Vás měl poslouchat nebo s Vámi dokonce spolupracovat? Jak se odlišíte. 

Většinou slyší samé fráze a stejné výhody a argumenty. Málokdy užitek.  Jak má pak najít odpověď na otázku, proč zrovna s Vámi? Mnohdy se nezeptá, ale tu otázku má vždycky v hlavě a hledá na ní odpověď. 

Ať už se jedná o vystoupení před jedním nebo více zástupci zákazníka, tak na dojmu zákazníka z prezentace záleží další úspěšnost obchodu. Dovednost obchodní prezentace je tedy pro každého obchodníka klíčová. Přijďte se stát mistry obchodní prezentace a zvyšte zájem firemních zákazníků o Vaše produkty a služby.

Dvoudenní trénink. Pro max 5 účastníků. 90 % trénink a praxe. Každý bude mít prezentaci na začátku a pak na konci. Abyste viděli ten rozdíl. Odnesete si videa a spoustu poznámek a tipů pro své prezentace. 

Sám jsem takových prezentací viděl stovky. Vím co chtějí zákazníci slyšet. Načím Vás to. Říkají o mně, že jsem náročný, že vystavuji klienty situacím, které ještě nezažili. Skvěle. Pak Vás v praxi nic nepřekvapí a budete připraveni. Podle hesla, očekávám nejlepší, ale připravuji se na nejhorší. Celý svůj obchodní život se tím řídím. 

 

Datum konání 06-10-2020 9:00
Konec 07-10-2020 16:00
Kapacita 5
Cena pro jednotlivce 19000,- Kč Nejsem plátce DPH
 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.
Invalid Input