úterý, 07 srpen 2018 17:37

Už se zase mluví o krizi

Napsal(a) Ing. Karel Otýs

Zase jsou plná média úvah o tom, kdy přijde krize. Někdo říká příští rok, někdo až za dva roky. Slovo krize se začíná vyskytovat častěji a zase mám ten pocit, že je to hodně psychologická záležitost. Budeme o ní mluvit tak dlouho, až opravdu nastane. Řada z nás už to zažila. Když nastane krize, firmy chtějí po nákupu ještě větší úspory než obvykle.  A pak bude zájem o rychlá a účinná řešení v úsporách.

Pro nákupčí a manažery nákupu co umějí předvídat, jsou prozíraví, nechtějí se nechat zaskočit a drží se zásady raději být připraven než se nechat zaskočit, tak pro tyto jsem připravil speciální workshop s názvem Nejlepší postupy k dosažení úspor v nákup.

Náročný, intenzivní den plný skvělých tipů, praktických zkušeností, osvědčených postupů pro dosažení úspor v nákupu.

Během jednoho dne získáte to nejlepší praktické know – how pro dosahování nákupních úspor, pro optimalizaci nejen cen, ale také všech nákladů, které nákup svou činností ovlivňuje a také jak zapojit do programu úspor profese a útvary, které tvoří pro nákup zadání a tak přímo ovlivňují jeho možnosti na trhu dodavatelů.

Nečekejte prezentace, čekejte praktický workshop, v kterém budete aktivními účastníky. Čekejte tipy, triky, postupy, metody, které můžete začít uplatňovat hned další den, až přijdete do práce.

Jako bonus si odnesete Menu úspor. Písemný návod, soupis kroků, postupů pro dosahování úspor, kde začít, jak postupovat a jak úspory prezentovat. Menu úspor se stane Vaší nezbytnou pracovní pomůckou, ke které se budete stále vracet a hledat v ní inspiraci. Lze ho zatím získat jen exkluzivně na tomto kurzu. Menu úspor obdržíte ihned na začátku workshopu, abyste s ním mohli v jeho průběhu aktivně pracovat a zapisovat si do něj.

Workshop Nejlepší postupy k dosažení úspor v nákupu je naplánován v mimořádně vypsaném termínu mimo již vyhlášený vzdělávací program jako reakce na znovu se zvedající zájem o úspory. Dal jsem do něj to nejlepší.

 

Cena za účast je 5 900,- bez DPH. A platí obvyklý slevový program.

 

Co cena obsahuje:

Náročný, intenzivní a mimořádně přínosný program od 9:00 do 17:00.

Postupy, návody, metody, tipy, zkušenosti pro realizaci úspor ve všech oblastech nákupního procesu, vše srozumitelně s možností okamžitého praktického využití.

Praktické příklady úspěšných postupů a slepých uliček.

Písemně přehledně zpracované Menu úspor, které se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při Vaší práci na úsporách.

Všichni účastníci budou mít možnost ovlivnit konkrétní obsah kurzu vyjádřením svých očekávání a svých aktuálních témat spojených s úsporami v podrobném dotazníku, který obdrží po úplné a závazné registraci.

 

Obsahem budou například tyto okruhy:

Jak pracovat s plánováním, zadáním nákupu, specifikací, jak pracovat a komunikovat s interními klienty, abychom připravili zadání, specifikaci, která nám umožní skutečné docílení úspor.

Jak disponibilní čas pro nákup ovlivňuje výši úspor a možnosti nákupu v jejich realizaci. Jak získat více času pro dosahování vyšších úspor.

Jak úspory plánovat a předpovídat postupy jejich dosažení a jejich výši spolu s následným reportingem.

Jak čelit přehnaným očekáváním a zadáním úspor ze strany managementu.

Nejen cena tvoří náklad nákupu. Hledejte úspory v dalších nákladech ať už přímo souvisejících nebo vyvolaných či eliminovaných nákupem v dalších procesech.

Tvorba strategie nákupu vedoucí k dosažení úspor krok za krokem srozumitelně a prakticky.

Jak tvořit plány a realizovat projekty úspor.

Reporting, prezentace a prodej úspor uvnitř společnosti.

A řada dalších témat, která můžete ovlivnit i Vy pokud se registrujete. Je to workshop.

 

Bližší informace a registrace zde.

A pokud mě chcete mít jen pro sebe, pak není nic jednoduššího než poptat Firemní kurz přímo na míru vašemu nákupnímu týmu.

 

Těším se na vás.

Váš průvodce světem nákupu

Ing. Karel Otýs

 • Ing. Karel Otýs

  Mešno č.ev. 21, 338 43 Mešno, T.: +420 602 447 905, E.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  IČ: 41680341

  icon facebook icon linkedin

  ochrana osobních údajů
  obchodní podmínky

novinky e-mailem

Zadejte svoje jméno a e-mail a těšte se na pravidelnou dávku rad, tipů a doporučení pro Váš úspěšnější nákup a obchod.

captcha 

napište mi

Tuto položku je nutné vyplnit.
Tuto položku je nutné vyplnit.
Napište nám prosím zprávu.
Invalid Input