úterý, 07 srpen 2018 15:37

Už se zase mluví o krizi

Napsal(a)

Zase jsou plná média úvah o tom, kdy přijde krize. Někdo říká příští rok, někdo až za dva roky. Slovo krize se začíná vyskytovat častěji a zase mám ten pocit, že je to hodně psychologická záležitost. Budeme o ní mluvit tak dlouho, až opravdu nastane. Řada z nás už to zažila.

Když nastane krize, firmy chtějí po nákupu ještě větší úspory než obvykle.  A pak bude zájem o rychlá a účinná řešení v úsporách.

Pro nákupčí a manažery nákupu co umějí předvídat, jsou prozíraví, nechtějí se nechat zaskočit a drží se zásady raději být připraven než se nechat zaskočit, tak pro tyto jsem připravil speciální workshop na téma „ Nejlepší postupy k dosažení úspor v nákupu“.

Náročný, intenzivní den plný skvělých tipů, praktických zkušeností, osvědčených postupů pro dosažení úspor v nákupu.

Během jednoho dne získáte to nejlepší praktické know – how pro dosahování nákupních úspor, pro optimalizaci nejen cen, ale také všech nákladů, které nákup svou činností ovlivňuje a také jak zapojit do programu úspor profese a útvary, které tvoří pro nákup zadání a tak přímo ovlivňují jeho možnosti na trhu dodavatelů.

Nečekejte prezentace, čekejte praktický workshop, v kterém budete aktivními účastníky. Čekejte tipy, triky, postupy, metody, které můžete začít uplatňovat hned další den, až přijdete do práce.

Jako bonus si odnesete Menu úspor. Písemný návod, soupis kroků, postupů pro dosahování úspor, kde začít, jak postupovat a jak úspory prezentovat. Menu úspor se stane Vaší nezbytnou pracovní pomůckou, ke které se budete stále vracet a hledat v ní inspiraci. Lze ho zatím získat jen exkluzivně na tomto kurzu. Menu úspor obdržíte ihned na začátku workshopu, abyste s ním mohli v jeho průběhu aktivně pracovat a zapisovat si do něj.

Workshop „Nejlepší postupy k dosažení úspor v nákupu“ je naplánován v mimořádně vypsaném termínu mimo již vyhlášený podzimní vzdělávací program jako reakce na znovu se zvedající zájem o úspory. Dal jsem do něj to nejlepší.

Cena za účast je 5900,- bez DPH. A platí obvyklý slevový program.

Co cena obsahuje:

Náročný, intenzivní a mimořádně přínosný program od 9:00 do 17:00.

Postupy, návody, metody, tipy, zkušenosti pro realizaci úspor ve všech oblastech nákupního procesu, vše srozumitelně s možností okamžitého praktického využití.

Praktické příklady úspěšných postupů a slepých uliček.

Písemně přehledně zpracované Menu úspor, které se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při Vaší práci na úsporách.

Všichni účastníci budou mít možnost ovlivnit konkrétní obsah kurzu vyjádřením svých očekávání a svých aktuálních témat spojených s úsporami v podrobném dotazníku, který obdrží po úplné a závazné registraci.

Obsahem budou například tyto okruhy:

Jak pracovat s plánováním, zadáním nákupu, specifikací, jak pracovat a komunikovat s interními klienty, abychom připravili zadání, specifikaci, která nám umožní skutečné docílení úspor.

Jak disponibilní čas pro nákup ovlivňuje výši úspor a možnosti nákupu v jejich realizaci. Jak získat více času pro dosahování vyšších úspor.

Jak úspory plánovat a předpovídat postupy jejich dosažení a jejich výši spolu s následným reportingem.

Jak čelit přehnaným očekáváním a zadáním úspor ze strany managementu.

Nejen cena tvoří náklad nákupu. Hledejte úspory v dalších nákladech ať už přímo souvisejících nebo vyvolaných či eliminovaných nákupem v dalších procesech.

Tvorba strategie nákupu vedoucí k dosažení úspor krok za krokem srozumitelně a prakticky.

Jak tvořit plány a realizovat projekty úspor.

Reporting, prezentace a prodej úspor uvnitř společnosti.

A řada dalších témat, která můžete ovlivnit i Vy pokud se registrujete. Je to workshop.

Termín a místo konání

Workshop se bude konat v Praze 2. 10. 2018. Místo bude upřesněno na základě počtu registrací.

Registrovat se můžete zde.

http://www.otys-consulting.cz/katalog-kurzu/katalog-kurzu/nejlepsi-postupy-k-dosazeni-uspor-v-nakupu.html

Případně se podívejte na další otevřené kurzy

http://www.otys-consulting.cz/katalog-kurzu.html

Nebo poptejte firemní kurz na kontaktech zde.

http://www.otys-consulting.cz/kontakt.html

Naposledy změněno neděle, 19 srpen 2018 18:15
Pro psaní komentářů se přihlašte