Nahromadilo pár novinek.

Ukončení spolupráce se vzdělávací společností Gradua.

Otevření a přesun zcela nových otevřených kurzů do Prahy.

Otevření kurzů pro B2B obchodníky.

Bližší v textu.

První je z mé strany jednostranné a okamžité ukončení spolupráce se vzdělávací společností Gradua. Takže i když mé autorské kurzy zůstávají v jejich nabídce, již se na nich se mnou nepotkáte.

O své kurzy však nepřijdete. Samostatné kurzy a tréningy otevírám sám a to v centru Prahy ve vynikajícíh prostorách Pronájmu Klimentská a to ve většinou stejných termínech od března 2018.

Všechny kurzy prošly po několika letech soustavné aktualizace kompletním redesignem, který reaguje na stávající a hlavně budoucí potřeby nákupu. Změnily se názvy, obsahy a zejména forma vedení kurzů, která má charakter workshopu a je zaměřena především ana schopnost získané znalosti a dovednosti používat v praxi.

Nákupní akademii, kterou jsem pro Graduu připravil a byla nabízena pod názvem Nákupčí profesionál připravuji otevřít na podzim 2018 a to ve zcela přepracované podobě.

Premiérově otevírám otevřené kurzy pro B2B obchodníky a  dodavatele firemního nákupu a to hned ve 4 termínech. Tyto kurzy reagují na zásadní změny v nákupním rozhodování firemních zákazníků, na změnu v jejich způsobu výběru dodavatele, charakteru jednání a preferencí. Dosud jsem je realizoval jen jako firemní a nyní jsou v nabídce i jako otevřené.

Těším se na setkání s Vámi v Praze na nových kurzech, které najdete v katalogu kurzů.

Karel Otýs